Film Laura a její rodina byl vybrán do oficiální soutěžní sekce v rámci 2oth International Children Film Festival, India (8.-14.11.2017). Další filmy František, můj táta, Podivný svět, Ostrov byly vybrány tamtéž do nesoutěžní kategorie. 

Dokument Mluvící uši (2016) byl vybrán na 56. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně. 

František, můj táta, Hra o vodu a Podivný svět (2015)  vybrán na 55. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně do sekce Česká filmová a televizní tvorba.

Dokument "Rajče on the road" → získal cenu "SOPK", na festivalu Ekotopfilm 2011 / 38. Mezinárodní festival trvale udržitelného rozvoje, Bratislava.

"Film Rajče on the road zaujal z několika důvodů. Ve velké konkurenci ostatních filmů měl silnou obsahovou i vizuální stránku, a tak nám nejvíce utkvěl v paměti. Je velmi dobře zpracovaný."  (porotce Joanna Jedrusik, polská filmová kritička)

"Obyčejný člověk má možnost dozvědět se, jak probíhá dovoz potravin, odkud cestují plodiny, kde rostou a co pak stojí za tím vším, když je kupujeme v supermarketu." (porotce Obadi Saleh Montana, expert ekonomického vývoje v rozvojovích zemích)

Film "3 dny" →

Cena ředitele festivalu / Mezinárodní festival krátkých hraných filmů "B16", 2009
Cena studentské poroty / Mezinárodní festival krátkých hraných filmů "B16", 2009
Cena UPP / Mezinárodní festival studentských filmů v Písku, 2009
Zvláštní cena poroty "Ex offo" na Short movie festivalu v Potenze, Itálie, 2009.